به مارلون براندو قول داده بودم دست به مجسمه اسکار نزنم!

به گزارش سلام نیوز به نقل از گاردین، ساشین لیتل‌فدر (پَرِ کوچک) فعال اجتماعی و بازیگر سرخپوست آمریکایی در جدیدترین مصاحبه خود با گاردین درباره لحظه تاریخی رفتنش بالای سن به جای مارلون براندو در مراسم اسکار صحبت کرد.

در بخشی از این گفتگو ساشین لیتل‌فدر گفت، قبل از مراسم به مارلون براندو ستاره نقش ویتو کورلئونه در «پدرخوانده» قول داده بود که دستش به مجسمه اسکار این بازیگر نخورد. او گفت: خیلی با عجله برنامه ریزی شده بود، نیم ساعت قبل از سخنرانی در خانه براندو در مالهالند درایو بودم و منتظر بودم تا براندو سخنرانی ۸ صفحه ای اش را تایپ کند.

این فعال سرخپوست در ادامه عنوان کرد: دقایقی قبل از اهدای جایزه نقش اول مرد وارد سالن مراسم اسکار شدم، با این حال، هاوارد کخ تهیه کننده مراسم به من اعلام کرد که اجازه خواندن مطلب را ندارم و تنها بعد از ۶۰ ثانیه باید از روی سن پایین بیایم.

لیتل‌فدر  تاکید کرد: وقتی اعلام شد مارلون براندو برنده جایزه اسکار شده است، همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. به براندو قول داده بودم اگر جایزه به او رسید، دست به مجسمه اسکار نزنم و ضمنا به کخ هم قول داده بودم بیشتر از ۶۰ ثانیه بالای سن نمانم، بنابراین دو قول را باید عمل می کردم.

ساشین لیتل‌فدر  درباره سخنرانی اش به جای براندو گفت: سخنرانی را بداهه انجام دادم.

این فعال اجتماعی اشاره کرد پس از پایان مراسم مستقیما به خانه براندو رفت و به همراه این ستاره بزرگ سینمای جهان واکنش ها به این اتفاق را از تلویزیون تماشا کرد.

مطلب پیشنهادی

سالن‌های سینمای خانه هنرمندان فعالیت خود را از سر گرفت

♦به گزارش سلام نیوز، سالن‌های سینمای خانه هنرمندان ایران که به دلیل شیوع پیک پنجم کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 11