حملات دوباره صهیونیستی به رام الله و تخریب خانه های فلسطینیان

♦به گزارش سلام نیوز نیروهای اسرائیلی صبح امروز (چهارشنبه 23 تیر) به مردم بادیه نشینان “القبون”حمله کرده و  11 خانه و چادر اسکان را در منطقه  در شمال رام الله تخریب کردند.

صبح امروز چهارشنبه نیروهای اسرائیلی 11 خانه ، چادر و پادگان مسکونی را در جامعه بادیه نشینان “القبون” در حوالی روستای المغیر ، شمال شرقی رام الله تخریب کردند.

2 فعال روزنامه نگار در یک مکالمه تلفنی با خبرگزاری فلسطینی وفا اظهار داشتند که نیروهای زیادی از ارتش اسرائیل با همراهی چندین کامیون به منطقه حمله کردند .آن ها 11 خانه را تخریب کردند و علاوه بر آن دراین منطقه شاهد توقیف اموال و وسایل شهروندان نیز بوده ایم که رژیم غاصب آن ها را ضبط کرد.

این خبرنگاران افزودند تراکتورهای کشاورزی ، تانکرهای آب و واحدهای انرژی خورشیدی نیز از فلسطینیان ربوده شد.

قابل توجه است که برای دهه ها ، مقامات اسرائیلی از طریق اخراج و جابجایی مداوم خانواده ها ، جوامع بادیه نشین را در شمال و شرق رام الله هدف قرار داده اند و به مسطح سازی زمین ها و بنای خانه های صیونیستی اقدام کرده اند که تاکنون اقدام مقابله ای جدی از سوی سازمان ملل در مواجهه با آن رخ نداده است.

با پایان دادن به حضور بادیه نشینان ، نیروهای اسرائیلی در تلاشند اجازه دهند که نوار اسکان در امتداد کمربند شرقی کرانه باختری تکمیل شود و دره اردن را از کرانه باختری جدا کنند.

مطلب پیشنهادی

سالن‌های سینمای خانه هنرمندان فعالیت خود را از سر گرفت

♦به گزارش سلام نیوز، سالن‌های سینمای خانه هنرمندان ایران که به دلیل شیوع پیک پنجم کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + 3 =