کنفرانس ائتلاف جهانی برای صلح و عدالت

به گزارش سلام نیوز ، مجمع جهانی صلح اسلامی با مشارکت تعدادی از اندیشمندان، دستگاه های علمی و فرهنگی و سازمان‌ها در روزهای بیست و نهم و سی اُم شهریور ماه ۹۹ به مناسبت روز جهانی صلح اقدام به برگزاری کنفرانس بین المللی «ائتلاف جهانی برای صلح و عدالت» به صورت مجازی و با حضور نخبگان و شخصیت های مختلفی از ایران اسلامی و سایر کشورهای جهان کرد.

این کنفرانس که از دو سال پیش با محوریت بررسی و تبیین اندیشه های رهبر معظم انقلاب در حوزه صلح و عدالت آغاز شده است، تاکنون 3 هم اندیشی و 2 نشست مقدماتی خود را به انجام رسانده بود و در نظر داشت این کنفرانس را به صورت حضوری و در سطح وسیع تر و به صورت بین المللی برگزار نماید که به جهت شرایط شیوع بیماری کرونا، به ناچار به صورت مجازی برگزار شد.

در طی فرآیند دو ساله این کنفرانس تعدا کثیری از نخبگان در نشست ها و هم اندیشی های برگزار شده، اقدام به طرح نظرات خود در خصوص صلح و عدالت و آسیب‌های آن در چهار محور کلی به ویژه با محوریت اندیشه های امام خامنه ای(مد ظله العالی) در خصوص صلح و آسیب های این حوزه در فلسطین، یمن و … کردند.

دریافت گزارش کامل کنفرانس ائتلاف جهانی برای صلح و عدالت

مطلب پیشنهادی

پنل دوم کنفرانس” ائتلاف جهانی سازمان‌های مردم نهاد” برگزار شد/ تاکید بر لزوم افزایش همکاری و تجمیع نیرو مقابل ظلم و بی عدالتی در جهان

پنل دوم همایش بین المللی “ائتلاف جهانی سازمان‌های مردم نهاد برای صلح،عدالت و همگرایی ملل” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 3 =